• تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • slideshow htmlتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
responsive carousel by WOWSlider.com v7.7

ورود به سایت

فن ضداسید

فن ضداسید

هواکش صنعتی احمدیان سازنده انواع هواکش صنعتی با کیفیت استاندارد

به سانتریفیوژ هایی گفته می شود که جنس بدنه آنها از پلاستیک فشرده (pvc) و یا آهن با پوشش رنگ اپوکسی می باشد که مناسب برای محیط های گازی و اسیدی با خورندگی بالا و محیط های آزمایشگاهی استفاده می شود که از ظرفیت 850 متر مکعب در ساعت الی 170.000 متر مکعب در ساعت بنا به سفارش خریدار ساخته می شود .

 
 

 هواکش صنعتی

هواکش صنعتی در فروشگاه تهویه احمدیان سازنده انواع هواکش صنعتی در اندازه و قدرت های گوناگون اعم از هواکش صنعتی سانتریفیوژ و هواکش صنعتی آکسیال آماده تحویل و ساخت هرنوع هواکش صنعتی بنابدرخواست مشتریان گرامی انجام میشود.

برای خرید هواکش صنعتی باید دقت کرد تا به نسبت فضایی که داریم قدرت انتقال و جابجایی هوا مد نظر قرار بگیرد وجود یک هواکش صنعتی بدون در نظر گرفتن قدرت آن نمیتواند کارایی و بازدهی مناسبی داشته باشد بناربراین توصیه میشود قبل از خرید هواکش با کارشناسان مربوطه مشاوره صورت گرفته تا با انتخاب یک هواکش صنعتی مناسب به سلامتی محیط کار خود اطمینان پیداکنیم.

جابجایی هوا یکی از نکات بسیار مهمی است که امروزه مورد توجه کارشناسان و مسئولان محیط زیست است چنانچه هوای یک منطقه سرپوشیده مانند کارکاهها و کارخانجات متراکم و غیر متحرک باشد میتواند فضای سنگینی را ایجاد نماید که سلامتی افراد را دچار مخاطره نماید لذا وجود هواکش صنعتی که وظیفه انتقال و جابجایی هوا را دارد امری بسیار حیاتی و ضروری است.

وجود هواکش صنعتی در محیط های بزرگ کارگری ،کارخانجات،سوله ها و بیمارستانها و برج های بزرگ امروزه یکی از اولویت هاست هواکش صنعتی نقش مهمی در انتقال و جابجایی هوا و تخلیه هوای آلوده از مکانهای بزرگ دارد که در اندازه ها و قدرت های متفاوت ساخته و عرضه میشود خرید هواکش صنعتی بستگی به میزان مکان مورد استفاده دارد هواکش صنعتی معمولا به سه گروه و دسته محوری،پره ای و گریز از مرکز دارد که در ادامه همین مطلب به انواع هواکش صنعتی خواهیم پرداخت.

هواکش صنعتی یکی از اصلی ترین و ضروری ترین وسایل و ابزاری است که امروزه در کارگاهها و کارخانجات و ساختمان های بزرگ بکار گرفته میشود در گذشته همه ساله دهها هزار نفر کارگر دچار ناراحتی های تنفسی میشدند محیط های کار سرشار از آلودگی بود آلاینده ها و دود و غبار باعث بیماری کارگران میگردید و لزوم دستگاهی که بتواند این مشکل را حل کند ضروری بنظر میرسید هواکش صنعتی این مشکل را حل کرد جابجایی هوا و انتقال هوای پاک به درون محیط کار باعث گردید تا کارگران و ساکنان یک ساختمان بتوانند به آسودگی تنفس کنند کم کم هواکش صنعتی از طرف مراکز بهداشتی و کشوری لازم تشخیص داده شد و استفاده از آن اجباری گردید.

هواکش صنعتی سانتریفیوژ

یکی از رایج ترین هواکش صنعتی سانتریفیوژ یا گریز از مرکز است که در مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده است وظیفه هواکش صنعتی جابجایی هوا و گازها و دود و غبار است که این عمل با سرعت و حجم جابجایی هوا انجام میشود هواکش صنعتی سانتریفیوژ بسیار پرکاربرد است در این هواکش پروانه های فن با چرخش خود انرژی جنبشی هوای موجود در لبه های تیغه پروانه ها را افزایش داده و باعث پرتاب هوا به خارج از هواکش صنعتی میگردند.

هواکش صنعتی در برندها و اندازه ها و قدرتهای فراوان تولید میشود استفاده از هواکش صنعتی بستگی به سلیقه مشتریان و نیاز آنان دارد برای محیط های بزرگ گاهی اوقات به نسبت نیاز و کارشناسی در هر قسمت هواکش جداگانه ای نصب میگردد.

در روزگاران قدیم محیط های کارگری و کارخانجات و کارگاهها بعلت وجود آلاینده ها و دود و غبار و گردوخاک باعث بروز بیماریهای تنفسی و ریوی در بین کارگران میگردید و در این بین مراکز درمانی و بهداشتی برای کاهش تلفات بهترین راه را وجود و تعبیه دستگاهی دانستند تا با انتقال و جابجایی هوا بتواند مانع ازین امر گردد هواکش صنعتی کار این انتقال و جابجایی هوا را به بهترین وجه انجام میدهد.

هواکش صنعتی دست دوم,هواکش صنعتی بی صدا,هواکش صنعتی دمنده,هواکش صنعتی بزرگ,هواکش صنعتی مکنده,هواکش صنعتی دست دوم کرج,هواکش صنعتی کوچک,هواکش صنعتی سه فاز,هواکش صنعتی ایلکا,هواکش صنعتی بدون صدا,هواکش صنعتی خزر فن,هواکش صنعتی استاندارد,هواکش صنعتی دور بالا,هواکش صنعتی چیست,هواکش صنعتی دمنده قیمت,هواکش صنعتی ژنیران,هواکش صنعتی 40*40,هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا مدل vik-50t4s,هواکش صنعتی کم صدا,هواکش صنعتی هفت پره فلزی دمنده سری ایلکا.

خرید و فروش انواع هواکش صنعتی در فروشگاه تهویه احمدیان.

عرضه کننده و سازنده انواع هواکش صنعتی استاندارد با کیفیت عالی .

هواکش صنعتی کار جابجایی هوا یا هوای آلوده و دود و غبار را انجام میدهد هواکش صنعتی عملکرد های مختلفی دارد برخی جابجایی هوا را در جهت محور موتور انجام میدهند وجود هواکش صنعتی امروزه در بسیاری از مکانها اجباری شده و برای جلوگیری از آلودگی محیط و آلاینده و بخطر افتادن سلامتی افراد ضروری است.

هواکش صنعتی امروزه تیدیل به یکی از اجزای لاینفک و جدایی ناپذیر کارخانجات و سوله ها و محیط های بزرگ کاری شده است نقش هواکش صنعتی در تهویه هوا که امروزه یکی از دغدغه های بزرگ صاحبان صنایع میباشد در سلامتی افراد و کارگران انگار ناپذیر است هواکش صنعتی معمولا بر دو گونه هواکش صنعتی محوری و هواکش صنعتی پره ای تقسیم بندی شده اند هواکش صنعتی هوای آلوده درون محیط های کاری را که از آلاینده ها انباشته شده اند را تخلیه و هوای تمیز و پاک را انتقال میدهد.

هواکش صنعتی آکسیال

این گونه از هواکش های صنعتی از قاب و توری و الکترو موتور و پروانه تشکیل شده است و هوا را در جهت محور موتور جابجا نموده و در دو مدل خانگی و صنعتی عرضه میگردد هواکش خانگی معمولا از قطعات پلاستیکی بوده و قدرت آن از 80 تا 1200 متر مکعب است هواکش صنعتی از ورق آلومینیوم یا ورق آهن تولید میشود مقدار تخلیه در هواکش صنعتی به زاویه و قطر پروانه و تعداد بانک و دوذ الکترو موتور بستگی دارد که از سه قدرت 900 و 1400 و 2800 دور استفاده میشود.

 

هواکش صنعتی پروانه ای

هواکش صنعتی پروانه ای دارای ساختار ساده ای بوده و دارای دو یا چهار و یا شش پره بوده و کار انتقال و جابجایی هوا را انجام میدهد.

هواکش های صنعتی در مدل های مختلف و با قدرت های متنوع بستگی به سلیقه و نیاز افراد و محیط های کار است .

هواکش صنعتی احندیان با تجربه طولانی در ارائه و ساخت انواع هواکش صنعتی آمادگی کامل در اجرای سفارشات مشتریان گرامی را دارد.

فروشنده فن سانتریفیوژ,تهویه,فن,سانتریفیوژ,تولید کننده فن سانتریفیوژ,فروش فن سانتریفیوژ,انواع فن سانتریفیوژ,عملکرد فن سانتریفیوژ,کاربرد فن سانتریفیوژ,بورس فن سانتریفیوژ

تهویه احمدیان تولیدکننده فن سانتریفیوژ و هواکش صنعتی با سابقه طولانی در امر تولید هواکش و فن سانتریفیوژ آماده همکاری با کلیه ارگانها و سازمانها در امر فروش انواع فن و هواکش و سانتربفیوژ میباشد.

 

همانند تمامی دستگاهها و وسایل هواکش صنعتی نیز نیاز به تعمیر و نگهداری دارد برای اینکه به این نکات آشنا شویم در باره برخی از نکاتی که در تعمیر و نگهداری هواکش صنعتی لازم است بدانیم مواردی را به اختصار اشاره میکنیم.

باید در فواصل زمان بندی شده نسبت به پاکسازی و نظافت هواکش صنعتی اقدام نماییم و چنانچه موادی مانند روغن و سایر آلاینده ها و مواد اضافی درون آن ریخته شده است پاکسازی گردد روغن کاری کردن هواکش صنعتی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 هواکش صنعتی در ساختمان های بزرگ و یا برج ها و کارخانجات بزرگ بکار گرفته میشوند هواکش صنعتی به هواکش هایی گفته میشود که پره به صورت ملخی به موتور وصل میباشد دارای قاب و پایه و یا توری میباشد که از سمت موتور مکش و از سمت پره دهش انجام میشود و دارای فشار استاتیکی خیلی پایین میباشد هواکش سانترفیوژ در 2 گروه بکوارد و فوروارد زیر مجموعه هواکش سانترفیوژ بکوارد در چند مدل میباشد هواکش سانترفیوژ بکوارد کوپل مستقیم هواکش سانترفیوژ بکواردکوپل غیرمستقیم ( یوتیلیتی ) .هواکش سانترفیوژ بکوارد کوپل مستقیم یکطرفه تعمیرات هواکش و تعمیرات سانترفیوژ به صورت تخصصی با کادری مجرب درتخصص این گروه میباشد و تعمیر هواکش های صنعتی و تعمیر سانتریفیوژ حتی المقدور در محل کارفرما جهت تسریع کار انجام میشود که تعمیرات هواکش و سانتریفیوژ

پرده هوا

پنکه مه پاش

فن بادی(مکانیکی)

فن کامپیوتری

فن مرغداری و گلخانه ای

فن سانتریفیوژ

فن سردخانه ای

هواکش صنعتی

فن ضد اسید

هواساز

 

جت فن

فشار قوی

     

ایندکس هواکش صنعتی در google

ایندکس هواکش صنعتی در موتور جستجوی google بسیار بالاست با توجه به اهمیت استفاده از فن و هواکش صنعتی در تهویه هوا و تخلیه محیط های کار از آلاینده ها و انتقال هوای پاک به درون محیط ،سازندگان و فروشندگان هواکش صنعتی با ایجاد سایت و تبلیغات انواع هواکش صنعتی سعی در جدب مشتریان و بازار جدید دارند تهویه احمدیان در عرصه تولید و ساخت و عرضه انواع هواکش صنعتی دارای سابقه طولانی میباشد.

 

هواکش صنعتی در سایت های خارجی با عنوان industrial vent مورد جستجو قرار میکیرد اما پس از خرید و نصب و تعبیه انواع هواکش صنعتی چه باید کرد نگهداری یعنی پاکسازی و نظافت دائم و نظارت برکارکرد باید بطور متناوب انجام شود اما خرید بسیار مهم است و باید با اطلاعات کامل اقدام به خرید هواکش صنعتی کنیم ابتدا باید متراژ و اندازه مکانی راکه در نظر داریم با استفاده از هواکش صنعتی به تخلیه و انتقال هوا در آن اقدام کنیم را بدانیم.

هواکش ها انواع مختلفی دارد :

هواکش خانگی،هواکش ساختمانی،هواکش صنعتی که هرکدام کارایی خاص خود را دارد هواکش های خانگی خود نیز انواع مختلفی دارد در این فن ها جریان هوا بطور موازی وارد دستگاه میشود.