• تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • slideshow htmlتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
responsive carousel by WOWSlider.com v7.7

هواکش های صنعتی

هواکش های صنعتی

هواکش صنعتی دستگاهی است که وظیفه جابجایی و تخلیه هوا را دارد امروزه وجود هواکش صنعتی در محیط های بزرگ مانند کارخانجات و موتورخانه ها و بیمارستانها ضروری است هواکش صنعتی هوای محیط و محل زندگی را پاکسازی مینماید امروزه هوای سالم از اولویت های جامعه بشری است و با توجه به وجود انواع آلاینده ها و دود و غبار سلامتی افراد جامعه در معرض خطر است هواکش صنعتی نوعی دستگاه مکانیکی یا الکترو مکانیکی است که از آن برای پاکسازی هوای محیط استفاده میشود.

هواکش صنعتی بستگی به نوع کاربرد آنان دارد برخی مکانیکی برخی الکترونیکی و برخی نیز ترکیبی از هردوی آن است هواکش صنعتی به دو نوع هواکش صنعتی آکسیال سقفی و هواکش صنعتی آکسیال کانالی تقسیم بندی میگردند.

هواکش صنعتی

هواکش های صنعتی محوری را می توان دسته طبقه بندی کرد:

هواکش های کانالی – دیواری – سقفی – جت فن سانتریفیوژ

هواکش های کانالی : این هواکش ها در سایزهای مختلف ( 300mmتا1200mm ) ساخته می شود و دارای راندمان بالا و سطح صدای کم تولید می شود . ورق مصرف شده در بدنه از فولاد یا گالوانیزه و با پوشش رنگ مناسب و دارای گارد محافظ در قسمت های جلو و پشت فن جهت ایمنی کامل می باشد . امکان ساخت پروانه از آهن و پلی آمیر و مولتی وینگ و همچنین می توان انتقال نیروی گشتاور از طریق پولی      نیز انجام داد.

هواکش صنعتی

هواکش های دیواری : این نوع هواکش ها برروی دیوار نصب می شود و در ابعاد مختلف ( 300mmتا1200mm ) تولید می شود و در جهت تهویه عمومی با نصب آسان و هزینه کم می باشد. پروانه این مدل از هواکش ها از جنس آهن ، آلومینیوم و پلی آمیر و با بالانس استاتیکی و دینامیکی ارائه می شود.

هواکش های سقفی : این نوع هواکش ها در دو نوع کوپل مستقیم و پولی تولید می شود . ورق مصرفی بدنه از آهن یا گالوانیزه با ضمانت مناسب و با پوشش رنگ پودری استاتیکی برای جلوگیری از پوسیدگی ساخت می شود.

پروانه ها در دو نوع فورواد و بکوارد می باشد. دارای کلاهک باران گیر از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه می باشد .

راندمان تولید از 300 متر مکعب تا 50000 متر مکعب در ساعت

هواکش های سانتریفیوژ : این هواکش ها در دو نوع کوبل مستقیم و پولی با دورهای مختلف تولید می شود . جنس ورق مصرفی از آهن یا گالوانیزه براساس سفارش مشتری ساخت می شود . طراحی پروانه در دو مدل بکوارد و فوروارد با بالانس استاتیکی و دینامیکی ارائه می گردد .

امکان ساخت باورق استیل ضد سایش و پی وی سی (ضد اسید) نیز وجود دارد .

این نوع فن ها در صنعت برای تهویه هوا با فشار مناسب ، تأمین و گردش هوا در ساختمان های تجاری استفاده می شود .

هواکش صنعتی

 

هواکش های صنعتی

هواکش های صنعتی