• تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • slideshow htmlتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
responsive carousel by WOWSlider.com v7.7

هواکش صنعتی دست دوم,هواکش صنعتی بی صدا,هواکش صنعتی دمنده,هواکش صنعتی بزرگ,هواکش صنعتی مکنده,هواکش صنعتی دست دوم کرج,هواکش صنعتی کوچک,هواکش صنعتی سه فاز,هواکش صنعتی ایلکا,هواکش صنعتی بدون صدا,هواکش صنعتی خزر فن,هواکش صنعتی پارس خزر,هواکش صنعتی دور بالا,هواکش صنعتی چیست,هواکش صنعتی دمنده قیمت,هواکش صنعتی ژنیران,هواکش صنعتی 40*40,هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا مدل vik-50t4s,هواکش صنعتی کم صدا,هواکش صنعتی هفت پره فلزی دمنده سری ایلکا

هواکش صنعتی :1

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی:2

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی:3

هواکش صنعتی

سیستم هواکش صنعتی یا تهویه

اصطلاح هواکش صنعتی یاتهویه مطبوع به هر نوع " گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع" اطلاق می شود . این مقاله به طور اختصاصی با واحدهای مورد استفاده به عنوان بخشی از سیستم خنک کننده می پردازد.
سیستم تهویه هواکش صنعتی سیستم یا دستگاهی است که هوا را در یک منطقه مشخص و معمولاً محصور شده از طریق چرخه تبرید که در آن هوای گرم برداشته شده و هوای خنک کننده جایگزین می شود ، تصفیه می کند.

در ساخت و ساز به یک سیستم کامل گرمایش ، تهویه و تهویه هوا HVAC گفته می شود. چه در خانه ها ، چه در دفاتر و یا وسایل نقلیه ، هدف آن فراهم آوردن راحتی با تغییر خصوصیات هوا ، معمولاً با خنک کردن هوا در داخل است. عملکرد اصلی تهویه هوا تغییر دمای نامطلوب است.

سیستم تهویه مطبوع سیستمی است که برای خنک کردن یک فضا با از بین بردن گرما از فضا و انتقال آن به بعضی از مناطق خارج از خانه استفاده می شود. سپس هوای خنک از طریق تهویه می تواند در کل ساختمان منتقل شود. سیستم های تهویه مطبوع نیاز به ورودی کار دارند ، در غیر این صورت آنتروپی به طور طبیعی کاهش می یابد که طبق قانون دوم ترمودینامیک ممنوع است. سیستم های تهویه مطبوع مانند پمپ حرارتی عمل می کنند ، اما در عوض چرخه خنک کننده را دنبال می کنند.
مبرد مایع سرد گرما را از اتاق گرمتر در تبخیر کننده جذب می کند و اتاق را خنک می کند.
مبرد مبدل شده و به یک گاز تغییر می یابد و از طریق کمپرسور قرار می گیرد تا دمای آن افزایش یابد.
مبرد سپس از طریق سیم پیچ های کندانسور عبور می کند و گرما را از مبرد به هوای بیرون منتقل می کند.
مبرد مبدل می شود تا فشار خود را کاهش داده و در زیر دمای اتاق خنک شود تا دوباره چرخه تکرار شود.
تهویه هوا یکی از عناصر اصلی سیستم HVAC است که به منظور به حداکثر رساندن آسایش و زندگی در یک فضا ، بر کنترل دمای منزل تمرکز دارد.

 

 

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی