• تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • slideshow htmlتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
  • تهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتیتهویه احمدیان: تهویه,فن,سانتریفیوژ,سانتریفوژ,هواکش,هواکش صنعتی
responsive carousel by WOWSlider.com v7.7

هواکش صنعتی دست دوم,هواکش صنعتی بی صدا,هواکش صنعتی دمنده,هواکش صنعتی بزرگ,هواکش صنعتی مکنده,هواکش صنعتی دست دوم کرج,هواکش صنعتی کوچک,هواکش صنعتی سه فاز,هواکش صنعتی ایلکا,هواکش صنعتی بدون صدا,هواکش صنعتی خزر فن,هواکش صنعتی پارس خزر,هواکش صنعتی دور بالا,هواکش صنعتی چیست,هواکش صنعتی دمنده قیمت,هواکش صنعتی ژنیران,هواکش صنعتی 40*40,هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا مدل vik-50t4s,هواکش صنعتی کم صدا,هواکش صنعتی هفت پره فلزی دمنده سری ایلکا

هواکش صنعتی :1

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی:2

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی:3

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی چگونه کار می کند؟

هواکش صنعتی چگونه کار می کند؟

سیستم های تهویه مطبوع یا هواکش صنعتی با جابجایی گرما از داخل محل کار یا محل کار شما ، در خارج کار می کنند. سپس هوا خنک را به داخل ساختمان می کشد. نحوه خنک کننده هوا هوا از طریق دمیدن آن بر روی مجموعه ای از لوله های خنک ، به نام کویل تبخیر کننده است. براساس همان یخچال یا هنگامی که آب از پوست تبخیر می شود ، کار می کند.

سیم پیچ تبخیر با مایع خنک کننده یا مبرد پر شده است که با جذب گرما از هوا از مایع به گاز تغییر می کند. این از طریق سیم پیچ دیگر به قسمت بیرونی ساختمان ، جایی که سرد می شود پمپ می شود و به فرم مایع خود باز می گردد. در نتیجه این سیم پیچ خارجی به عنوان کندانسور نامیده می شود.

یک پمپ به نام کمپرسور وجود دارد که مایع خنک کننده را بین دو سیم پیچ جابجا می کند و همچنین فشار خنک کننده را تغییر می دهد تا اطمینان حاصل شود که تمام این تبخیرها و چگالشها در سیم پیچ مناسب وجود دارد.

موتوری که کمپرسور را اداره می کند از تمام انرژی مورد نیاز برای تکمیل این سیستم استفاده می کند و سیستم معمولاً سه برابر انرژی خنک کننده ای را که کمپرسور از آن استفاده می کند ، می دهد. این امر به دلیل تغییر وضعیت مایع خنک کننده از مایع به گاز است و باعث می شود انرژی بسیار بیشتری نسبت به کمپرسور استفاده شود.

خنک کننده "تن" چیست؟

خنک کننده با ذخیره بلوک های بزرگ یخ قبل از اختراع تهویه مطبوع حاصل می شد. در عوض از تهویه هوا به جای آن شروع به استفاده کرد ، آنها با مقدار یخ معادل یخ که در یک روز ذوب می شد ، اندازه گیری می شدند و اصطلاح "تن" را برای اندازه گیری تهویه هوا به ما می دادند.

فیلترهای تهویه مطبوع

بیشتر سیستم های تهویه مطبوع دارای فیلتر بالای سیم پیچ تبخیر کننده هستند که ذرات را برای تمیز نگه داشتن سیستم تهویه هوا و حذف ذرات از هوا از بین می برد.

همانطور که کار خود را انجام می دهد ، فیلتر با ذرات تصادفی بیشتری بارگذاری می شود و جریان هوا را کاهش می دهد. اگر فیلترها بدون تغییر باقی بمانند ، جریان هوا کاهش می یابد و آنها به منبع جدید آلودگی هوا تبدیل می شوند. بهترین راه برای مقابله با این کار ، تغییر منظم فیلتر تهویه هوا برای اطمینان از کارایی آن است.

چگونه می توان بازده انرژی خود را بیشتر کرد

یکی از بزرگترین کارهایی که می توانید برای به حداکثر رساندن کارآیی تهویه مطبوع خود انجام دهید ، آب بندی هر مجاری نشتی به همراه حفظ فیلترهای تمیز و تمیز کردن کویل ها است.

راه دیگر برای به حداکثر رساندن کارآیی تهویه مطبوع شما این است که مطمئن شوید هیچ چیزی مانع از جریان هوا تهویه هوا نمی شود. با خرید یک سیستم تهویه مطبوع مطابق با شرایط آب و هوایی خود (نه بیشتر مسئله اینجا در انگلستان) ، می توانید اطمینان حاصل کنید که از انرژی غیرضروری در استفاده از آن استفاده نمی کنید.

زندگی را برای تهویه مطبوع خود راحت تر کنید

با کاهش میزان کار تهویه مطبوع شما می تواند نتایج بهتری را برای شما فراهم کند. با افزایش سطح عایق ساختمان خود یا کاهش سایر پیش نویس های هوا می توانید انرژی صرف شده برای گرمایش و سرمایش را کاهش دهید. استفاده از محصولات با راندمان بالا اگر مجبور به بازسازی یا بازسازی قسمتهایی از ساختمان خود هستید نیز به تهویه مطبوع شما کمک خواهد کرد.

در قسمت داخلی ساختمان شما می توانید با استفاده از کارهای ساده ای مانند خاموش کردن وسایل برقی هنگام استفاده از آنها ، کارایی تهویه مطبوع خود را بهبود بخشید.

برای از بین بردن رطوبت بیش از حد در آن اتاق ها ، از فن های استخراج در آشپزخانه و حمام خود استفاده کنید ، و وسایل کارآمد با انرژی همه به کارایی خانه شما کمک می کنند.

قدرت تهویه

بدون اجازه تهویه مناسب در ساختمان شما ، هوای راکد می تواند منجر به راحتی و مشکلات سلامتی قابل توجهی شود. به طور کلی توصیه می شود ساختمان شما تهویه کافی داشته باشد تا حداقل هر چهار ساعت یکبار هوا را در آن تبادل کند.

یكی از نتایج مثبت خانه های مسن كه دارای پیش نویس است ، این است كه آنها احتمالاً به تهویه كمك نمی كنند ، در حالی كه خانه های مدرن برای رسیدن به حداقل استانداردهای تهویه نیاز به كمك دارند.

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی